شکر گزاری صحیح در قانون جذب

دقیقاً رابطه قانون جذب با قانون شکرگزاری به این صورت است که وقتی شما بابت نعمت های زندگی تان شکرگزاری می کنید در حال توجه کردن به نعمت های زندگی تان هستید. وقتی بابت خواسته‌ها و آرزوهایتان شکرگزاری...

شکرگزاری بالاترین فرکانس‌رو در جهان هستی داره....👌 و عاملی معجزه آسا در خلق حس‌ خوب و بالابردن فرکانس ما محسوب میشه...😍 یادبگیریم که بابت هر چیزی که داریم شاکر و قدر شناس باشیم تا لیاقت خودمون‌رو به کائنات اعلام کنیم...🤚

 

چطور می توانید با استفاده از قانون شکرگزاری نعمت های فراوان را توسط قانون جذب، جذب کرده و به تمام خواسته‌ها و آرزوهایتان دست پیدا کنید. شکرگزاری قویترین ارتعاش به جهان هستی است. 

 

شکرگزاری چیست و چه رابطه ای با قانون جذب دارد؟

 

قانون شکرگزاری یکی از روش‌های مثبت‌اندیشی است که با توجه کردن به نعمت ها و خواسته هایتان و سپاسگزاری از خداوند ارتعاش قوی تری به کائنات و جهان هستی ارسال می کنید. ارتعاش شکرگزاری نسبت به بقیه ارتعاشات بسیار قوی تر است. وقتی بابت چیزی شکرگزار باشید در حال فرستادن ارتعاش آن به کائنات هستید و کائنات با توجه به ارتعاشی که از شما دریافت می کنند خواسته و یا ناخواسته را بیشتر وارد زندگیتان خواهند کرد.

انسان شکرگزار کسی است که تمام توجه اش بر روی موضوعات مثبت زندگی است. موضوعاتی که باعث میشود احساس خوبی در شما ایجاد شود و همین احساس خوب کارش را می کند. البته برای اینکه بفهمید شکرگزاری  چطور شما را به خواسته ها و آرزوهای تان می‌رساند باید با عملکرد قانون جذب آشنا باشید. البته مقالات زیادی در زمینه آموزش قانون جذب در سایت دکتر سپیده تیمورپور منتشرشده است اما به این دلیل که بتوانید نتیجه بهتری بگیرید می خواهم به زبان خیلی ساده رابطه بین قانون جذب و قانون شکرگزاری را به شما توضیح بدهم.

نکته بسیار مهمی که باید بدانید این است که هرچقدر شما بیشتر شکرگزار باشید خداوند نعمت های بیشتری به شما خواهد داد. به قول  مولوی شکر نعمت نعمتت افزون کند، یعنی اینکه وقتی شما شکرگذار خداوند باشید خداوند نعمت های بیشتری را وارد زندگی تان خواهد کرد که بابت آن ها بیشتر خدا را شکر کنید.

 

قانون جذب و قانون شکرگزاری

قانون شکر گزاری با قانون جذب یک رابطه مستقیم دارد. برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه از شکرگزاری را بگیرید اول از همه باید به فکر خوب کردن حس و حالتان باشید. وقتی شکرگزاری میکنید باید حس و حالتان کامل خوب باشد.

 

چه رابطه بین قانون جذب و قانون شکرگزاری وجود دارد؟

قانون جذب به زبان ساده می گوید که وقتی به چیزی توجه می کنید آن را در زندگیتان جذب می کنید. بر اساس تعریف ساده قانون جذب وقتی به هر چیزی توجه می کنید در حال جذب آن هستید. قانون جذب مانند طناب می ماند. به هر چیزی توجه می کنید طناب جذب به آن چیزی که توجه کرده‌اید را جذب زندگی شما می کند. به عنوان مثال وقتی به بی پولی فکر می کنید قانون جذب بی پولی به جای قانون جذب پول و ثروت وارد زندگیتان می شود. و برعکس وقتی به پول و ثروت توجه می کنید بر اساس قانون جذب، ثروت بیشتری را وارد زندگیتان می کنید.

شکرگزاری یکی از ساده ترین کارهای است که که باعث می‌شود احساس خوبی پیدا کنید و ارتعاش مثبت به کائنات بفرستید. هنگامی که احساستان بد است و احساس خوبی ندارید برای خوب کردن احساستان می توانید از قانون شکرگزاری استفاده کنید.

دقیقاً رابطه قانون جذب با قانون شکرگزاری به این صورت است که وقتی شما بابت نعمت های زندگی تان شکرگزاری می کنید در حال توجه کردن به نعمت های زندگی تان هستید. وقتی بابت خواسته‌ها و آرزوهایتان شکرگزاری می کنید در حال توجه کردن به خواسته ها و آرزوهای تان هستید و این کار باعث می شود که با توجه به اهدافی که به کائنات می فرستید چیزهایی که می‌خواهید وارد زندگیتان بشود.

 

خرید دوره نوابغ جذب

بهترین مدرس در قانو جذب: دکتر سپیده تیمورپور


نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha