کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر

در کتاب صوتی رایگان حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر مفاهیم مهم و کاربردی وجود دارد که شما را به ثروت واقعی نزدیک می‌کند | دانلود رایگان

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر و ترجمه‌ی گیتی خوش‌دل است که با صدای صدف حسن پور به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار گرفته شده است در زمینه‌ی روان‌شناسی نوشته شده و از پانزده حکایت تشکیل شده است. حکایت به حبس افتادن جوان، حکایت ارزش تاثیر از خود، حکایت یادگیری نیکبختی و زندگی، حکایت آموزش ایمان، حکایت آموزش تمرکز بر هدف برخی از حکایت‌های این کتاب است.

موضوع کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی زندگی‌نامه‌ی جوانی تیزهوش است که قصد منتشر کردن کتاب‌های خود و کسب درآمد از این راه را دارد اما با مشکلات زیادی در تحقق این هدف رو به رو می‌شود.

 حتما تا به حال به فکر پولدار شدن و راه‌های رسیدن به پول زیاد افتاده‌اید. هدف نفر اول موجود در داستان کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی پولدار شدن و مشهور شدن است. در قسمتی از این کتاب می‌خوانیم: مانند این همه مردم نباش که پیش از آن‌که بیازمایند دست می‌کشند و باز مانند کسانی هم نباش که دست به عمل می‌زنند اما قبلا متقاعد شده‌اند که موفق نخواهند شد. اندیشه‌ها و کردارهایت را هماهنگ کن. بزرگ‌‌ترین دارایی ما آزادی است و دولت می‌تواند به تو آزادی عطا کند. اگر آزادی را بشناسی، خواهی دید که بسیاری از توهمات ناپدید می‌شوند و در آخر جوان نامه‌ای از پیر مرد دولتمند دریافت می‌کند که در آن همه کتاب‌هایش را به او بخشیده تا از آن‌ها بهره‌ور شود و تاکید کرد که به تله اعتماد به هر آن‌چه کتاب‌ها می‌گویند نیفت. آن زمان است که جوان با خبر می‌شود که پیرمرد مرده است او با خود عهد کرد که تمام تعالیم دولتمند آنی را به بهترین شکل به همه برساند.

 

چرا باید کتاب حکایت دولت و فرزانگی را گوش دهیم؟

 

کتاب حکایت دولت و فرزانگی نکات مختلف را با زبانی ساده و تاثیر‌گذار به مخاطب بیان می‌کند. مطالعه‌ی حکایت دولت و فرزانگی انگیزه‌ی لازم برای تغییر در قسمت‌هایی از زندگی‌تان را به شما می‌دهد و متوجه‌تان می‌کند که چه زمانی و به چه دلیل از پیشرفتتان جلوگیری کرده‌اید.

 

 این کتاب در سایت آمازون امتیاز بالایی کسب کرده است. کتاب حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر تا چندین سال در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های آمریکا و دنیا قرار داشته است به طوری که تنها در ایالات متحده صد و پنجاه هزار نسخه از این کتاب به فروش رسیده است. در کتاب، نویسنده به راهکار‌های ضروری مثل جسارت، تعیین دیدگاه و استفاده درست از قدرت بی‌حد و اندازه‌ی ذهن اشاره می‌کند. بنابراین پیشنهاد می‌شود موقع خواندن این کتاب آموزنده یک قلم و کاغذ کنارتان بگذارید تا از نکات و مطالب موثر کتاب حکایت دولت و فرزانگی یادداشت‌برداری کنید. در این کتاب مفاهیم مهم و کاربردی وجود دارد که شما را به ثروت واقعی نزدیک می‌کند.

 

با گذراندن دوره تخصصی نوابغ جذب می توانید با کمک گرفتن از قانون جذب به هر آنچه در ذهن می پرورانید برسید. 

 

 

برچسب ها :

کتاب صوتی

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی اثر مارک فیشر

کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

دانلود کتاب صوتی روانشناسی

دانلود رایگان کتاب صوتی

تاثیر خودباوری

تاثیر خودباوری در زندگی

تاثیر پذیری انسان از

تاثیر خودشناسی در شکل گیری رابطه موفق

تاثیر خودشناسی در زندگی

تاثیر خودکارآمدی

تاثیر خود مراقبتی

تاثیر خود مدیریتی

موضوع کتاب صوتی حکایت دولت و فرزانگی

کسب درآمد

پولدار شدن

مشهور شدن

پیشرفت در زندگی

پیشرفت در کار

پیشرفت در اینده

تروتمند شدن

ثروتمند شدن سریع

ثروتمند شدن با قانون جذب

ثروتمند شدن از صفر

ثروتمند شدن چیست

راه حل ثروتمند شدن

پولدار شدن خیلی سریع

پولدار شدن خانمها

ثروتمند شدن ذهن

پولدار شدن راحت

ثروتمند شدن راحت

پولدار شدن راز

تنها راز ثروتمند شدن

کتاب صوتی قانون جذب

کتاب قانون جذب

دکتر سپیده تیمور پور

کتاب صوتی نوابغ جذب

دانلود کتاب صوتی

کتاب خلق ثروت

قانون جذب عشق

قانون جذب چیست

قانون جذب کائنات

قانون جذب سریع

قانون جذب پول

نظرتان را درباره این مطلب بنویسید !

ارسال دیدگاه
ارسال نظر
captcha